0 prod. 0,00

Kontakt

Aleksandra Modzelewska-Słowińska

tel.: +48 513 106 760

Internity to ogólnopolska sieć salonów sprzedaży materiałów wyposażenia wnętrz.

Oferujemy produkty i usługi wyróżniające się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem: wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, systemy grzewcze i klimatyzacyjne, meble, agd, drewno podłogowe oraz oświetlenie.

Współpracujemy z ponad 140 dostawcami z całej Europy i dysponujemy produktami najbardziej cenionych marek: Villeroy&Boch, Marazzi, Hansgrohe, Bisazza, Duravit, Targetti Poulsen, Philips. Jesteśmy liderem rynku premium w Polsce.

Naszą siłą jest zespół, który tworzy ponad stu specjalistów. Są wśród nich konsultanci, doradcy klienta, pracownicy zaplecza logistycznego i biurowego oraz wykonawcy. Jesteśmy ludźmi z pasją, dlatego zakupy u nas to prawdziwie inspirujące doświadczenie.

Wszyscy tworzymy unikalną firmę opartą na profesjonalizmie i zaangażowaniu.

Obszary naszej działalności:

  1. Sprzedaż detaliczna w sieci salonów – eleganckich boutique'ów z pełnym portfolio produktów wyposażenia wnętrz.
  2. Usługi dla architektów i dekoratorów wnętrz w zakresie doboru ekskluzywnego wyposażenia wnętrz. 
  3. Kompleksowe wykańczanie mieszkań pod klucz. Usługa ta kierowana jest do deweloperów.
  4. Udział w inwestycjach, poprzez dostarczanie wyposażenia wnętrz m.in. do biurowców, centrów handlowych, apartamentów oraz hoteli.
  5. Sprzedaż hurtowa artykułów sanitarnych i płytek.

Internity notowana jest na New Connect. Czterokrotnie zdobyliśmy nagrodę „Gazele Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw na polskim rynku.

Miesięcznik Forbes nagrodził nas w kategorii Diamenty Forbesa 2011, w uznaniu dla dynamicznego rozwoju oraz znacznego wzrostu wartości w roku 2011.

Nasza spółka zależna Prodesigne została uhonorowana nagrodą Machina Design Awards 2010 – „za stworzenie miejsca, które zamienia zwykłe zakupy w poglądowy wykład na temat wyposażenia wnętrz i zmienia myślenie o własnych potrzebach.”

ZARZĄD INTERNITY S.A.

Piotr Grupiński - Prezes Zarządu

Piotr Grupiński jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwerystecie Warszawskim. Jest współautorem komentarzy do ustaw oraz autorem kilkunastu artykułów prasowych z zakresu prawa podatkowego. W latach 1997-2000 pracował jako doradca w firmach konsultingowych - Artur Andersen oraz Instytut Studiów Podatkowych. Obecnie jest głównym akcjonariuszem Internity, spółki której współzałożycielem był w 1992 roku jego ojciec - Lech Grupiński. Zarządza Internity od 2001 roku.

Piotr Koziński - Wiceprezes Zarządu

Piotr Koziński jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej. Ukończył również podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. Od 14 lat związany jest z branżą wyposażenia wnętrz. W latach 1996 - 2007 uczestniczył w kierowaniu firmą Hansgrohe, pełniąc funkcje Dyrektora Regionu i Dyrektora ds. Obsługi Inwestycji. Obecnie jest istotnym akcjonariuszem i wiceprezesem spółki Internity.

Jolanta Mika - Dyrektor Finansowy

Jolanta Mika jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość, a także Podyplomowego Studium Europejskich Stosunków Finansowo-Ekonomiczno-Prawnych na tej samej uczelni. Posiada również certyfikaty audytora wewnętrznego i menedżera projektów. W latach 1997 - 2008 pracowała jako doradca w firmach konsultingowych - Artur Andersen , Ernst&Young , Andersen Business Consulting / Deloitte. W 2006 roku została kierownikiem zespołu konsultantów realizujących projekt wdrożenia strategii banku detalicznego w Kijowie, w efekcie czego utworzono nowy bank detaliczny z siecią oddziałów.

O INTERNITY S.A.

INTERNITY jest dystrybutorem produktów do wyposażenia wnętrz - wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, systemy grzewcze i klimatyzacyjne, meble, agd, drewno podłogowe oraz oświetlenie. Firmę wyróżniają produkty o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie. Internity współpracuje z ponad 140 dostawcami z całej Europy i dysponuje produktami najbardziej cenionych marek: Villeroy&Boch, Marazzi, Hansgrohe, Bisazza, Duravit, Targetti Poulsen. Wyróżnikiem jest także specjalistyczna wiedza wszystkich konsultantów o najnowszych trendach, możliwościach instalacyjnych i wykonawczych.

Pierwszy obszar działalności Internity, to sprzedaż detaliczna w sieci salonów – eleganckich boutiq’ów z pełnym portfolio produktów wyposażenia wnętrz. Internity świadczy usługi dla architektów i dekoratorów wnętrz w zakresie doboru ekskluzywnego wyposażenia wnętrz.

Kolejny obszar stanowi kompleksowe wykańczanie mieszkań pod klucz. Usługa ta kierowana jest do deweloperów. Spółka bierze udział w wielu inwestycjach, dostarczając produkty do biurowców, centrów handlowych, apartamentów oraz hoteli. link do Inwestycje

Najnowsza gałąź działalności to sprzedaż hurtowa artykułów sanitarnych i płytek. link do Sprzedaż hurtowa Spółka notowana jest na New Connect. W 2010 roku planuje przenieść się na główny parkiet GPW. Czterokrotnie zdobyła nagrodę „Gazele Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw na polskim rynku.